Co znajdą Państwo w naszej galerii?

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii, w której znajdują się zdjęcia z wydarzeń i do zapoznania się z owocami naszej pracy w różnych sytuacjach, a także z różnymi gośćmi. Znajdują się tam ujęcia wielu momentów utrwalonych podczas spotkań biznesowych oraz fotografia konferencyjna. Nasze studio od lat wykonuje zdjęcia dla biznesu, w związku z czym dobrze rozumiemy cele, jakim mają służyć finalne prace. Potrafimy zauważyć potrzeby marketingowe firm i oddać na zdjęciach to, co ma się pojawić w przestrzeni medialnej. Fotografia eventowa to szerokie pojęcie. Dla nas to jednak dziedzina bez żadnych tajemnic.

Specyfika naszej pracy

W naszej galerii można zobaczyć prelegentów, których uchwyciliśmy na scenie podczas wygłaszania wykładu czy mowy inauguracyjnej. Zobaczą tam Państwo także uczestników biorących udział w różnorodnych wydarzeniach. Były to m.in.: koncerty, uroczyste wręczenia nagród, inauguracje akademickie, wigilie firmowe, warsztaty kosmetyczne i otwarcie fabryki Volkswagena. Pragniemy, aby za każdym razem w kadrze było widać wyraźnie temat przewodni spotkania, jego charakter i skalę. Istotne są też dla nas przełomowe chwile. Pracujemy tak, aby wykonane zdjęcia były od razu gotowe do umieszczenie w social mediach.

Oferta fotografii eventowej w Poznaniu

Nasze bogate doświadczenie w zakresie fotografii dla firm pozwala nam niezauważalnie dla gości uchwycić najważniejsze momenty uroczystości, a jednocześnie nie zakłócić jej przebiegu. Zdjęcie biznesowe wykonane podczas eventu to doskonały materiał do zaprezentowania na stronach w Internecie. Jeśli poszukujecie Państwo fotografa na eventy w Poznaniu, jesteśmy gotowi, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Zapraszamy do współpracy.