Nasze studio wykonuje profesjonalne zdjęcia wnętrz.

Na nasze zmysły najsilniej działają obrazy. Zapamiętujemy twarze, malownicze widoki, a także atrakcyjne obrazy. Każdemu naszemu wspomnieniu także towarzyszy obraz. 

Nasza fotografia budynków i mieszkań

Wykonujemy profesjonalne portfolio obiektów na wynajem, handlowych, hotelowych, gastronomicznych, zarówno na potrzeby archiwalne jak i marketingowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszej firmy z Poznania, w której znajdują się szeroko pojęte zdjęcia architektury. Można w niej zobaczyć ujęcia luksusowych wnętrz butików, nowoczesnych pokoi i korytarzy hotelowych, salonów odnowy biologicznej, spa, a także obiektów zewnętrznych. Nasza profesjonalna fotografia nieruchomości pozwoli Państwu przedstawić obiekt w jak najlepszym świetle, co przyczyni się do pozyskania nowych klientów.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem do pracy w niemal każdych warunkach. Wszystkie zdjęcia są przygotowywane tak, aby zachęciły do przyjazdu nawet najbardziej wymagających gości. Wiemy na co zwrócić uwagę, aby zdjęcie nieruchomości było zachęcające i dobrze pokazane. Potrafimy znaleźć atuty miejsca i je wyeksponować, a mniej atrakcyjne elementy pozostawić na drugim planie. Aranżujemy wnętrza tak, aby wyglądały pięknie i elegancko. Dodatowo oferujemy profesjonalny retusz, dzięki króremu usuniemy wszystkie trwałe niedoskonałości wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami.