Fotografia produktowa Poznań

Bardzo ważnym aspektem jest możliwość uniknięcia problemów reklamacyjnych wynikających z nierzetelnego przedstawienia produktu. Dobre zdjęcie pokazuje przedmiot w sposób realny, a jednocześnie uwydatniający jego atuty. W trakcie sesji produktowej pracujemy tak, żeby nie przekłamywać rzeczywistości, a przy tym pokazać fotografowany obiekt w sposób jak najatrakcyjniejszy. Fotografie procesów produkcyjnych to również świetna okazja, by wyróżnić się na tle konkurencji. Mówi się, że jedno zdjęcie ma wartość większą od tysiąca słów. Wskazane jest więc, aby przedstawić za jego pomocą najlepsze cechy produktu. Profesjonalna fotografia reklamowa sprawi, iż to właśnie konkretną ofertę wybierze klient, gdy porówna multum opcji dostępnych na rynku.

Packshoty, czyli profesjonalne zdjęcia produktowe

Każda branża ma swoją specjalistyczną terminologię. Dotyczy to także zdjęć produktowych wykorzystywanych w celach reklamowych. Występują tu terminy niezrozumiałe dla amatorów. Jako przykład podajmy packshot. To zaprezentowanie produktu za pomocą obrazu na jednolitym tle – najczęściej białym lub czarnym. Przedmiot powinien być przy tym rzetelnie pokazany z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. Ważne, aby sesja produktowa przedstawiła najistotniejsze jego zalety. Potrafimy przygotować profesjonalny packshot. Zapraszamy firmy z Poznania i okolic do współpracy. Wykonujemy zdjęcia produktów o dużych i małych rozmiarach. W poznańskim Rz-Studio doskonale rozumiemy, że profesjonalna i atrakcyjna fotografia reklamowa musi zaskakiwać, odkrywać pewne rzeczy na nowo i absorbować uwagę niechętnego reklamie odbiorcy. Taką właśnie rolę spełniają nasze packshoty.

Packshoty dla firm z Poznania i nie tylko

Fotografia katalogowa to potężne narzędzie reklamowe. Z pomocą profesjonalnego packshotu zostawisz swoją konkurencję w tyle. Oferowane przez Ciebie produkty i usługi będą pokazane w całej swojej okazałości. Fotografia produktowa może być wykonywana przy wykorzystaniu oświetlenia błyskowego, światła stałego i namiotu bezcieniowego. Nasi Klienci mogą uczestniczyć w procesie selekcji zdjęć z materiału powstałego na sesji produktowej. Mają także możliwość przekazywać wszelkie sugestie odnośnie do obróbki lub całkowicie zdać się na nasze doświadczenie. Wykonujemy reklamowe zdjęcia produktowe przede wszystkim dla Klientów z Poznania i okolic Wielkopolski. Dla ciekawej i ambitnej sesji zdjęciowej jesteśmy jednak gotowi przemierzyć każdą odległość.